Nachádzate sa tu

Imunita & dýchacie cesty

Zdroj vitamínov a antioxidantov & jednoduché užívanie

Imunita & dýchacie cesty

AMALAKI nápoj ZÁZVOR prispieva k zdravému respiračnému systému a ochrane dýchacích ciest. Podporuje zdravú funkciu tráviacej sústavy a obsiahnutý vitamín C posilňuje činnosť imunitného systému.

CHYAWANPRASH utvára jemnú substanciu „ódžas“ a tým aktivuje imunitný systém. Jeho bohaté zloženie priaznivo pôsobí na respiračný systém a upokojenie dýchacích ciest. Povzbudzuje pri únave, posilňuje vitalitu a pomáha celkovému prečistenie organizmu.

AMALAKI plod natural prispieva k optimálnej činnosti tráviaceho systému. Obsiahnutý vitamín C posilňuje imunitu a pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania.

-15% Cena: 13,66 €
s DPH
pôvodná cena 16,07

Ajurvédsky prístup je založený na vedomom pozorovaní tela a aktívnej podpore jeho ochranného mechanizmu, ktorý má schopnosť navracať naše telesné i duševné zdravie do svojej pôvodnej individuálnej rovnováhy. Mnohým zdravotným ťažkostiam a pre prechladnutie to platí obzvlášť, možno predísť ľahko, rýchlo a šetrným spôsobom za pomoci včasného rozpoznania začínajúcich telesných príznakov a následnou aplikáciou vhodných prírodných bylinných prípravkov. Prečítajte si, ako podchytiť prvé príznaky prechladnutia.

Zloženie

Amalaki nápoj Zázvor 1 ks, ajurvédsky nutričný elixír Chyawanprash 1 ks, Amalaki plod natural 1 ks

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie nápoja: 2 – 3 šálky denne

Odporúčané dávkovanie elixíru: 1 čajovú lyžičku (tj. 5g/lyžička) 2 – 3x denne

Odporúčané dávkovanie ovocia: 10 kúskov denne

Príprava

Ajurvédsky horúci nápoj: 1 čajovú lyžičku jemne namletej zmesi (cca 2 g) zalejte 250 ml teplej vody. Dobre zamiešajte a pridajte med podľa chuti.

Ajurvédsky elixír: 1 čajovú lyžičku samostatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody. Pre prípravu lahodného nápoja rozmiešajte jednu čajovú lyžičku v 250 ml vlažného mlieka či vody.

Sprievodca ajurvédou

Ajurvéda alebo “náuka o živote” je označovaná za matku všetkých liečebných systémov. Vyviera z hlbokého poznania, že ľudská bytosť je nedeliteľný a vzájomne prepojený complex tela, ducha, mysli a životného štýlu.

Viac o knihe